CFS-0100TB
Číslo produktu DigiKey
563-CFS-0100TR-ND - Páska a cívka (TR)
563-CFS-0100CT-ND - Řezaná páska (CT)
563-CFS-0100DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CFS-0100TB
Popis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.1A 6V
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
DIP přepínač SPST 1 Poloha Montáž na povrch Posuvník (standardní) Servoovladač 100mA 6VDC
Kategorie
Povrch kontaktu
Zlatá
Výrobce
Nidec Components
Výška nad deskou
0,146" (3,70mm)
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provedení koncovky
Přívod tvaru L
Stav součásti
Aktivní
Rozteč
0,100" (2,54mm), Plný
Obvod
SPST
Omyvatelnost
Ano
Počet pozic
1
Vlastnosti
Páska těsnění
Jmenovitý proud (A)
100mA
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Jmenovité napětí
6VDC
Materiál tělesa
Polyfenylensulfid (PPS)
Typ aktuátoru
Posuvník (standardní)
Délka
0,156" (3,96mm)