ULD1H101MPD1TD
Číslo produktu DigiKey
493-14725-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-14725-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ULD1H101MPD1TD
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 10000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ULD1H101MPD1TD Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
189 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
270 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,531" (13,50mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C