UKW1H102MHD1TO
Číslo produktu DigiKey
493-10730-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-10730-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UKW1H102MHD1TO
Popis
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UKW1H102MHD1TO Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.3 A @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.495 A @ 10 kHz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C