UKL1C220KDDANA
Číslo produktu DigiKey
493-15350-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UKL1C220KDDANA
Popis
CAP ALUM 22UF 10% 16V RADIAL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UKL1C220KDDANA Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
85 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
170 mA @ 10 kHz
Stav součásti
Zastaralé
Rozteč přívodů
0,079" (2,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±10%
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Jmenovité napětí
16 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
1000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C