UCYW6470MHD6
Číslo produktu DigiKey
493-6987-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UCYW6470MHD6
Popis
CAP ALUM 47UF 20% 420V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF 420 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 12000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UCYW6470MHD6 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Stupeň ochrany
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
500 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1 A @ 100 kHz
Kapacita
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,630" prům. (16,00mm)
Jmenovité napětí
420 V
Výška při usazení (max)
1,043" (26,50mm)
Životnost při teplotě
12000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C