UBX1J221MHL
Číslo produktu DigiKey
493-16663-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UBX1J221MHL
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 63 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 1000h při 150°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UBX1J221MHL Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Stupeň ochrany
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
520 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.04 A @ 100 kHz
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Jmenovité napětí
63 V
Výška při usazení (max)
1,043" (26,50mm)
Životnost při teplotě
1000h při 150°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C