RPS1C151MCN1GS | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RPS1C151MCN1GS |
Popis | CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 18 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 150 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 30mOhm 2000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RPS1C151MCN1GS Modely |
Kategorie | Životnost při teplotě 2000h při 105°C |
Výrobce Nichicon | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |
Řada | Aplikace Univerzální |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 320 mA @ 120 Hz |
Stav součásti Aktivní | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 3.2 A @ 100 kHz |
Typ Polymer | Velikost / rozměry 0,394" prům. (10,00mm) |
Kapacita 150 µF | Výška při usazení (max) 0,303" (7,70mm) |
Tolerance ±20% | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm) |
Jmenovité napětí 16 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 30mOhm | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |