RHS1V101MCN1GS
Číslo produktu DigiKey
493-6628-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-6628-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-6628-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RHS1V101MCN1GS
Popis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 25mOhm 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
RHS1V101MCN1GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
300 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
100 µF
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
35 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
25mOhm