PLF0E821MCO8TD
Číslo produktu DigiKey
493-14087-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-14087-3-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PLF0E821MCO8TD
Popis
CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
820 µF 2.5 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Plechovka 7mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PLF0E821MCO8TD Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
5.6 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,098" (2,50mm)
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
820 µF
Výška při usazení (max)
0,354" (9,00mm)
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Průchozí otvor
Jmenovité napětí
2.5 V
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
7mOhm