PCR1E221MCL1GS
Číslo produktu DigiKey
493-13753-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-13753-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-13753-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCR1E221MCL1GS
Popis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
220 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 33mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
PCR1E221MCL1GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
4000h při 125°C
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.1 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
25 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
33mOhm