PCG1A101MCL1GS
Číslo produktu DigiKey
493-4589-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-4589-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-4589-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCG1A101MCL1GS
Popis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 10V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 35mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PCG1A101MCL1GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.8 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Kapacita
100 µF
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Jmenovité napětí
10 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
35mOhm