PCF0G561MCL4GS
Číslo produktu DigiKey
493-13984-2-ND - Páska a cívka (TR)
493-13984-1-ND - Řezaná páska (CT)
493-13984-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PCF0G561MCL4GS
Popis
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
560 µF 4 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 13mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PCF0G561MCL4GS Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Nichicon
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4.52 A @ 100 kHz
Typ
Polymer
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Kapacita
560 µF
Výška při usazení (max)
0,472" (12,00mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Jmenovité napětí
4 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
13mOhm