JJD0E108MSED je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Nichicon
Skladem : 0
Katalogový list
1000 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Krabice - šroubovací svorky 8mOhm 2000h při 60°C
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
JJD0E108MSED
Číslo produktu DigiKey
493-3323-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
JJD0E108MSED
Popis
CAP 1000F 20% 2.5V CHASSIS MOUNT
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 60°C
Výrobce
Nichicon
Koncovka
Šroubové koncovky
Řada
Způsob montáže
Montáž na šasi
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Krabice - šroubovací svorky
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,740" (18,80mm)
Kapacita
1000 F
Velikost / rozměry
1,575" prům. (40,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
4,252" (108,00mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
8mOhm