GYC1V470MCQ1GS není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 3 763
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Chemi-Con
Skladem : 241
Katalogový list
Chemi-Con
Skladem : 240
Taiyo Yuden
Skladem : 0
47 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 60mOhm 2000h při 135°C
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
Doctor Capacitor® Episode Seven: What's In The Mail, Doc?
GYC1V470MCQ1GS
Číslo produktu DigiKey
GYC1V470MCQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
GYC1V470MCQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GYC1V470MCQ1GS
Popis
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 35V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Provozní teplota
-55°C ~ 135°C
Výrobce
Nichicon
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
210 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.4 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
47 µF
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Jmenovité napětí
35 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
2000h při 135°C