YP77K50300S103
Číslo produktu DigiKey
3372-YP77K50300S103TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
YP77K50300S103
Popis
77.503KHz Crystal 30ppm 12.5pF
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
77.503 kHz ±30ppm Krystal 12,5pF 4-SMD, vodič tvaru J
Kategorie
Zátěžná kapacita
12,5pF
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Kmitočet
77.503 kHz
Velikost / rozměry
0,315" D x 0,150" Š (8,00mm x 3,80mm)
Kmitočtová tolerance
±30ppm
Výška při usazení (max)
0,098" (2,50mm)