NC1M120C12WCNG
Číslo produktu DigiKey
3372-NC1M120C12WCNG-ND
Výrobce
NovuSem
Číslo produktu výrobce
NC1M120C12WCNG
Popis
SiC MOS Wafer 12mOhm 1200V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
214A (Tc)
Aktivní
Mfr
Technologie
Řada
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Balení
Nosič
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V