MTP2915150ML01
Číslo produktu DigiKey
3372-MTP2915150ML01-ND
Číslo produktu výrobce
MTP2915150ML01
Popis
FIXED IND 15UH 30A 3 MOHM TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 30 A 3mOhm max. Radiální
Kategorie
Saturační proud (Isat)
16A
Stejnosměrný odpor (DCR)
3mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
1,102" D x 0,748" Š (28,00mm x 19,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,610" (15,50mm)