MTP2915100ML01
Číslo produktu DigiKey
3372-MTP2915100ML01-ND
Výrobce
Coilmx
Číslo produktu výrobce
MTP2915100ML01
Popis
FIXED IND 10UH 30A 2.5 MOHM TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 30 A 2,5mOhm max. Radiální
Kategorie
Saturační proud (Isat)
28A
Mfr
Stínění
Nestíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,5mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Průchozí otvor
Materiál - jádro
Pouzdro
Radiální
Indukčnost
Velikost / rozměry
1,102" D x 0,748" Š (28,00mm x 19,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,610" (15,50mm)