MSA75681M0S001
Číslo produktu DigiKey
3372-MSA75681M0S001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Číslo produktu výrobce
MSA75681M0S001
Popis
FIXED IND 680UH 2.3 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
680 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 2,3mOhm max. 2-SMD
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,3mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,307" D x 0,276" Š (7,80mm x 7,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,209" (5,30mm)
Saturační proud (Isat)
250mA