MSA752R2M0S001
Číslo produktu DigiKey
3372-MSA752R2M0S001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Číslo produktu výrobce
MSA752R2M0S001
Popis
FIXED IND 2.2UH 18 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 18mOhm max. 2-SMD
Stejnosměrný odpor (DCR)
18mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,307" D x 0,276" Š (7,80mm x 7,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,209" (5,30mm)
Saturační proud (Isat)
250mA