MSA543R3M0S001
Číslo produktu DigiKey
3372-MSA543R3M0S001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Číslo produktu výrobce
MSA543R3M0S001
Popis
FIXED IND 3.3UH 30 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 30mOhm max. 2-SMD
Stejnosměrný odpor (DCR)
30mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,228" D x 0,205" Š (5,80mm x 5,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)
Saturační proud (Isat)
4A