MSA54100M0S001
Číslo produktu DigiKey
3372-MSA54100M0S001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Coilmx
Číslo produktu výrobce
MSA54100M0S001
Popis
FIXED IND 10UH 72 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 72mOhm max. 2-SMD
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
72mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Pouzdro
2-SMD
Materiál - jádro
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,228" D x 0,205" Š (5,80mm x 5,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)
Saturační proud (Isat)
2,6A