MSA434R7M0S001
Číslo produktu DigiKey
3372-MSA434R7M0S001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Číslo produktu výrobce
MSA434R7M0S001
Popis
FIXED IND 4.7UH 72 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 72mOhm max. 2-SMD
Stejnosměrný odpor (DCR)
72mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,157" Š (4,50mm x 4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,138" (3,50mm)
Saturační proud (Isat)
2,5A