MSA431R5M0S001
Číslo produktu DigiKey
3372-MSA431R5M0S001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Coilmx
Číslo produktu výrobce
MSA431R5M0S001
Popis
FIXED IND 1.5UH 28.5 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 28,5mOhm max. 2-SMD
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
28,5mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Pouzdro
2-SMD
Materiál - jádro
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,157" Š (4,50mm x 4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,138" (3,50mm)
Saturační proud (Isat)
4,5A