MS13603R3MS001
Číslo produktu DigiKey
3372-MS13603R3MS001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Coilmx
Číslo produktu výrobce
MS13603R3MS001
Popis
FIXED IND 3.3UH 16A 2.5 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Vodič 16 A 2,5mOhm max. 2-SMD
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,5mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,537" D x 0,496" Š (13,65mm x 12,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,236" (6,00mm)
Saturační proud (Isat)
22A