MS1050100MS001
Číslo produktu DigiKey
3372-MS1050100MS001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Coilmx
Číslo produktu výrobce
MS1050100MS001
Popis
FIXED IND 10UH 5.5A 30 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Vodič 5.5 A 30mOhm max. 2-SMD
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
30mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,439" D x 0,394" Š (11,15mm x 10,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)
Saturační proud (Isat)
8,5A