MS10404R7MS001
Číslo produktu DigiKey
3372-MS10404R7MS001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Coilmx
Číslo produktu výrobce
MS10404R7MS001
Popis
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Vodič 8.5 A 20mOhm max. 2-SMD
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
20mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,427" D x 0,394" Š (10,85mm x 10,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)
Saturační proud (Isat)
13A