MS06303R3MS001
Číslo produktu DigiKey
3372-MS06303R3MS001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Coilmx
Číslo produktu výrobce
MS06303R3MS001
Popis
FIXED IND 3.3UH 6.5A 26 MOHM SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Vodič 6.5 A 26mOhm max. 2-SMD
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
26mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,281" D x 0,260" Š (7,15mm x 6,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
9,5A