C0402X5R106M6R3NTC
Číslo produktu DigiKey
3372-C0402X5R106M6R3NTCTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
EYang Technology
Číslo produktu výrobce
C0402X5R106M6R3NTC
Popis
MLCC SMD 0402 X5R 10uF 20% 6.3V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF ±20% 6,3V Keramický kondenzátor X5R 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Tloušťka (max)
0,028" (0,70mm)