C0201X7R102K500NTA
Číslo produktu DigiKey
3372-C0201X7R102K500NTATR-ND - Páska a cívka (TR)
Číslo produktu výrobce
C0201X7R102K500NTA
Popis
MLCC X7R 1nF 10% 50V 0201 SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 nF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0201 (0603 metrický)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,013" (0,33mm)