C0201X5R104K350NTX
Číslo produktu DigiKey
3372-C0201X5R104K350NTXTR-ND - Páska a cívka (TR)
Číslo produktu výrobce
C0201X5R104K350NTX
Popis
MLCC X5R 100nF 10% 35V 0201 SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 nF ±10% 35V Keramický kondenzátor X5R 0201 (0603 metrický)
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,016" (0,40mm)