C0201C0G560J500NTA
Číslo produktu DigiKey
3372-C0201C0G560J500NTATR-ND - Páska a cívka (TR)
Číslo produktu výrobce
C0201C0G560J500NTA
Popis
MLCC C0G 56pF 5% 50V 0201 SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
56 pF ±5% 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0201 (0603 metrický)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,013" (0,33mm)