B0603X5R106M6R3NTK
Číslo produktu DigiKey
3372-B0603X5R106M6R3NTKTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
EYang Technology
Číslo produktu výrobce
B0603X5R106M6R3NTK
Popis
MLCC SMD 0603 X5R 10uF 20% 6.3V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF ±20% 6,3V Keramický kondenzátor X5R 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Tloušťka (max)
0,039" (1,00mm)