0805WBD8120S01
Číslo produktu DigiKey
3372-0805WBD8120S01TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
ORIENTAL TECHNOLOGY
Číslo produktu výrobce
0805WBD8120S01
Popis
LED WHITE DIFFUSED 2012 SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bílá 455nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,8V 0805 (2012 metrický)
Kategorie
Rozměry čočky
2,00mm x 1,20mm
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,8V
Řada
Testovací proud
10mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Sledovací úhel
120°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
460nm
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Průsvitnost čočky
Rozptýlený
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
2,00mm D x 1,25mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
0,80mm