SZMM3Z18VT1GX
Číslo produktu DigiKey
1727-SZMM3Z18VT1GXTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-SZMM3Z18VT1GXCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-SZMM3Z18VT1GXDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SZMM3Z18VT1GX
Popis
DIODE ZENER 18V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 18 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOD-323
Modely EDA/CAD
SZMM3Z18VT1GX Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.1 V @ 100 mA
Mfr
Provozní teplota
150°C (TJ)
Tolerance
±5%
Pouzdro
Výkon - max
300 mW
Impedance (max) (Zzt)
20 Ohms
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 13 V