PTVS3V3P1UP,115
Číslo produktu DigiKey
1727-4343-2-ND - Páska a cívka (TR)
1727-4343-1-ND - Řezaná páska (CT)
1727-4343-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTVS3V3P1UP,115
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 8V SOD128/CFP5
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8V Svorka 75A Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOD-128/CFP5
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
600W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TA)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ
Zener
Kvalifikace
AEC-Q101
Jednosměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V
Pouzdro
SOD-128
Průrazné napětí (min)
5,2V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
8V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
75A