PSMNR90-40SSHJ
Číslo produktu DigiKey
1727-8561-2-ND - Páska a cívka (TR)
1727-8561-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSMNR90-40SSHJ
Popis
MOSFET N-CH 40V 375A LFPAK88
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 375A (Tc) 375W (Tc) Montáž na povrch LFPAK88 (SOT1235)
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
166 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
12888 pF @ 25 V
Stav součásti
Zastaralé
Funkce tranzistoru FET
Schottkyho dioda (těleso)
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
375W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C