PSMN5R5-60YS,115
Číslo produktu DigiKey
1727-4284-2-ND - Páska a cívka (TR)
1727-4284-1-ND - Řezaná páska (CT)
1727-4284-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSMN5R5-60YS,115
Popis
MOSFET N-CH 60V 100A LFPAK56
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 60 V 100A (Tc) 130W (Tc) Montáž na povrch LFPAK56, Napájení-SO8
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PSMN5R5-60YS,115 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
56 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3501 pF @ 30 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
130W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C