PSMN1R5-30BLEJ
Číslo produktu DigiKey
1727-1101-2-ND - Páska a cívka (TR)
1727-1101-1-ND - Řezaná páska (CT)
1727-1101-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSMN1R5-30BLEJ
Popis
MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 120A (Tc) 401W (Tc) Montáž na povrch D2PAK
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,15V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
228 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
14934 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
401W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,5mOhm při 25A, 10V