PSMN1R1-80ASFJ | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PSMN1R1-80ASFJ |
Popis | NEXTPOWER 80 V, 1.11 MOHM, N-CHA |
Standardní dodací lhůta výrobce | 13 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 80 V 385A (Tc) 935W (Tc) Montáž na povrch CCPAK1212 |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 4V při 1mA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 363 nC @ 10 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vgs (max) ±20V |
Stav součásti Aktivní | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 24627 pF @ 40 V |
Typ tranzistoru FET | Rozptylový výkon (Max) 935W (Tc) |
Technologie | Provozní teplota -55°C ~ 175°C (TJ) |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 80 V | Způsob montáže Montáž na povrch |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Dodávaná velikost pouzdra CCPAK1212 |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 7V, 10V | Pouzdro |
Rds zap (max) při Id, Vgs 1,11mOhm při 25A, 10V |