PSMN1R1-80ASFJ
Číslo produktu DigiKey
1727-PSMN1R1-80ASFJTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-PSMN1R1-80ASFJCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-PSMN1R1-80ASFJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSMN1R1-80ASFJ
Popis
NEXTPOWER 80 V, 1.11 MOHM, N-CHA
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 80 V 385A (Tc) 935W (Tc) Montáž na povrch CCPAK1212
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
363 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
24627 pF @ 40 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
935W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
80 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
CCPAK1212
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
7V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,11mOhm při 25A, 10V