PSMN040-100MSEX není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Panjit International Inc.
Skladem : 6 693
Katalogový list
N-kanál 100 V 30A (Tj) 91W (Tc) Montáž na povrch LFPAK33
8-LFPAK33
PSMN040-100MSEX
Číslo produktu DigiKey
1727-1086-2-ND - Páska a cívka (TR)
1727-1086-1-ND - Řezaná páska (CT)
1727-1086-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PSMN040-100MSEX
Popis
MOSFET N-CH 100V 30A LFPAK33
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
PSMN040-100MSEX Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
30 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1470 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
91W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C