PMEG3002AESFYL není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Direct
onsemi
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 39 758
Katalogový list
Dioda 30 V 200mA Montáž na povrch DSN0603-2
PMEG3002AESFYL
Číslo produktu DigiKey
1727-2289-2-ND - Páska a cívka (TR)
1727-2289-1-ND - Řezaná páska (CT)
1727-2289-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PMEG3002AESFYL
Popis
DIODE SCHOTTK 30V 200MA DSN06032
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
1.37 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
80 µA @ 30 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
22pF při 1V, 1MHz
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
DSN0603-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
200mA
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
470 mV @ 200 mA
Základní číslo produktu
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost