NEX40400BDAZ
Číslo produktu DigiKey
1727-NEX40400BDAZTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-NEX40400BDAZCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-NEX40400BDAZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NEX40400BDAZ
Popis
4.5V TO 40V, 600MA, SYNCHRONOUS
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,8V 1 Výstup 600mA SOT-23-6 tenký, TSOT-23-6
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Mfr
Napětí - výstup (min/fixní)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí - výstup (max)
40V
Stav součásti
Aktivní
Proud - výstup
Funkce
Snižovací
Spínací kmitočet
2,1MHz
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Synchronní usměrňovač
Ano
Topologie
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Napětí - vstup (min)
4,5V