NCA9306DC-Q100H
Číslo produktu DigiKey
1727-NCA9306DC-Q100HTR-ND - Páska a cívka (TR)
1727-NCA9306DC-Q100HCT-ND - Řezaná páska (CT)
1727-NCA9306DC-Q100HDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCA9306DC-Q100H
Popis
IC XLTR VL BIDIR 8-VSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Úroveň napětí Translátor Obousměrný 1 Obvod 2 Kanál 100MHz 8-VSSOP
Kategorie
Typ výstupu
S otevřeným odtokem, Dvojčinný
Výrobce
Nexperia USA Inc.
Datová rychlost
100MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Stav součásti
Aktivní
Třída
Automobilový průmysl
Typ translátoru
Úroveň napětí
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ kanálu
Obousměrný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet obvodů
1
Pouzdro
8-VFSOP (0,091", 2,30mm šířka)
Počet kanálů na obvod
2
Dodávaná velikost pouzdra
8-VSSOP
Napětí - VCCA
0 V ~ 5 V
Základní číslo produktu
Napětí - VCCB
0 V ~ 5 V