1PS79SB40,115 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 1PS79SB40,115 |
Popis | DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SOD523 |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 40 V 120mA Montáž na povrch SOD-523 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 1PS79SB40,115 Modely |
Kategorie | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 10 µA @ 40 V |
Mfr | Kapacita při Vr, F 5pF při 0V, 1MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Třída Automobilový průmysl |
Stav součásti Ukončeno ve společnosti DigiKey | Kvalifikace AEC-Q101 |
Technologie | Způsob montáže |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 40 V | Pouzdro |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 120mA | Dodávaná velikost pouzdra SOD-523 |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 1 V @ 40 mA | Provozní teplota - přechod 150°C (max.) |
Rychlost Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost | Základní číslo produktu |