TS-TFT3.5Z
TS-TFT3.5Z
Číslo produktu DigiKey
TS-TFT3.5Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TS-TFT3.5Z
Popis
TOUCH SCREEN RESISTIVE 3.5"
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Odporový Dotyková vrstva pro obrazovky 3,5" (88,90mm) 4žilový
Kategorie
Výška
2,07" (52,56mm)
Výrobce
Newhaven Display Intl
Rozhraní
4žilový
Balení
Krabice
Typ
Odporový
Stav součásti
Aktivní
Úhlopříčka obrazovky
3,5" (88,90mm)
Délka
2,82" (71,82mm)
Základní číslo produktu
Šírka
0,04" (1,02mm)