NHD-4.3-800480FT-CSXP-CTP
Číslo produktu DigiKey
757-NHD-4.3-800480FT-CSXP-CTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-4.3-800480FT-CSXP-CTP
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) SPI 4,3" (109,22mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategorie
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)
Výrobce
Newhaven Display Intl
Sledovací plocha
96,10mm Š x 54,80mm V