NHD-4.3-800480CF-ASXP-CTP
Číslo produktu DigiKey
757-NHD-4.3-800480CF-ASXP-CTP-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-4.3-800480CF-ASXP-CTP
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kapacitní Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině) 24bitový (RGB) 4,3" (109,22mm) 800 x 480
Kategorie
Sledovací plocha
96,10mm Š x 54,80mm V
Výrobce
Newhaven Display Intl
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Nosič
Počet obrazových bodů
800 x 480
Stav součásti
Aktivní
Rozhraní
24bitový (RGB)
Typ displeje
TFT - barevný, IPS (přepínání v rovině)
Typ řídicí jednotky
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Kapacitní
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)