NHD-4.3-480272FT-CSXN-T je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Newhaven Display Intl
Skladem : 970
Katalogový list
Odporový Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní Červená, Zelená, Modrá (RGB) TFT - barevný SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272 (WQVGA)
EVE2 TFT Modules
10 Tips for Proper Display Handling from our Quality team
NHD-4.3-480272FT-CSXN-T
Číslo produktu DigiKey
NHD-4.3-480272FT-CSXN-T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NHD-4.3-480272FT-CSXN-T
Popis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
NHD-4.3-480272FT-CSXN-T Modely
Kategorie
Sledovací plocha
98,70mm Š x 57,50mm V
Výrobce
Newhaven Display Intl
Podsvětlení
LED – bílá
Balení
Hromadné balení
Počet obrazových bodů
480 x 272 (WQVGA)
Stav součásti
Zastaralé
Rozhraní
SPI
Typ displeje
TFT - barevný
Typ řídicí jednotky
FT812
Režim zobrazení
Transmisivní
Barva grafiky
Červená, Zelená, Modrá (RGB)
Dotyková obrazovka
Odporový
Základní číslo produktu
Úhlopříčka obrazovky
4,3" (109,22mm)